KODUSISUSTUS / Kodutekstiil / 

Dekoratiivpadjad

(67)

kollektsioonipilt_dekoratiivpadjad

Dekoratiivpadjad on suurepärased sisustuselemendid, mis toovad igasse ruumi stiili ja värvi, lisades samal ajal ka tuge ja pehmust. Mööbliaida valikust leiab laia valiku dekoratiivpatju, mis sobivad suurepäraselt diivanile, voodile või isegi aiatoolidele, pakkudes lihtsat ja efektiivset viisi oma kodu dekoori värskendamiseks ning lisamugavuse loomiseks.

Meie dekoratiiv- ja diivanipatjade valik hõlmab mitmesuguseid kangaid, mustreid ja värve, mis võimaldavad sul kohandada ruumi vastavalt oma maitsele ja stiilieelistustele. Alates pehmetest ja summutatud toonidest, mis loovad rahuliku ja lõõgastava õhkkonna, kuni erksate värvide ja julgete mustriteni, mis lisavad ruumile isikupära. Dekoratiivpadjad on ka üks lihtsamaid elemente, millega tuua interjööri hooajalist aktsenti – nii saab suviselt kelmikad boho-stiilis diivanipadjad sügise saabudes ümber riietada sügavamates toonides sametkatetesse. 

Lisaks visuaalsele efektile on dekoratiivpatjadel ka funktsionaalne roll, pakkudes lisatuge seljale või toimides mugava peatoena, kui soovid lõõgastuda ja raamatut lugeda. Meie diivanipadjad on kvaliteetsed, hoides vormi ning pidades vastu igapäevasele kasutamisele.

Avasta meie lai valik dekoratiivpatju ja leia just sellised, mis lisavad sinu kodule mugavust ja pehmust, väljendades ühtlasi sinu isiklikku stiili. 

Laeme tooteid