KODUSISUSTUS

(1020)

Kodusisustus | Mööbliait

Mööbel ja kodusisustus käivad hubasuse loomisel käsikäes – kõik detailid peavad moodustama harmoonilise terviku. Et leiaksid kõik vajaliku tõelise kodutunde tekitamiseks mugavalt ühest kohast, oleme lisaks mööblipoele ka laia valikuga sisustuspood – kodutekstiilist peegliteni, küünlajalgadest kelladeni. Pane oma kodu tõeliselt elama!

Kodutekstiilid, sealhulgas pehmed pleedid, dekoratiivpadjad ning vaibad, toovad ruumi pehmust, tekstuuri ja värvi. Need mitmekülgsed sisustuselemendid võimaldavad sul lihtsa vaevaga atmosfääri muuta, pakkudes nii soojust kui ka silmailu. Suviselt kelmikad boho-stiilis diivanipadjad saab sügise saabudes ümber riietada sügavamates toonides sametkatetesse. Õhemad pleedid saab külmemal hooajal vahetada mõnusate ja soojendavate villapleedide vastu. Magamistoale lisavad hubasust ja korrastatust päevatekid ja voodikatted

Peeglid, lisaks nende praktilisele rollile, annavad ruumile juurde valgust ja loovad avarust ka väiksemas toas. Oma eripäraste kujude ja disainilahendustega täidavad peeglid edukalt ka seinakunsti rolli. Uhkete nikerdatud raamidega peeglitest kuni modernsete metallraamis peegliteni – igas stiilis ja suuruses ruumi leiab meie valikust sobiva lahenduse. 

Meie põhjamaises hämaruses on ülimalt oluline roll kvaliteetsel valgustusel – kaunid ning hästi paigutatud lambid aitavad päeva pikendada ning luua hubast meeleolu. Uhked lühtrid, skandinaaviapärased puitelementidega valgustid, boho-stiilis punutud lambivarjud või minimalistlikud valguslahendused – oleme hoolitsenud, et meie valgustite valik rahuldaks iga maitset. 

Kui seinad tunduvad tühjad ning vajavad särama löömist, leiad meilt nii maalid, seinapildid kui mitmesugused muud seinakaunistused. Ka stiilne seinakell aitab igavana tunduvale pinnale elu sisse puhuda, omades samas ka praktilist väärtust. Erinevate dekoratsioonide kauniks esitlemiseks lisa seinariiul, mis aitab luua ruumi erinevaid tasandeid. 

Kui oled võõrustamas külalisi ning tahad seada silmapaistvalt kauni laua, oleme samuti abiks. Meilt leiad esindusliku valiku serveerimisaluseid, nõusid ning dekoratiivseid vaase. Väiksemadki detailid – näiteks lauamatid, küünlajalad või kuivatatud taimed – lisavad lauaseadele koheselt isikupära ja pidulikkust.