KODUSISUSTUS / Dekoratsioonid / 

Küünlajalad ja laternad

(58)

Kodusisustus bänner | Mööbliait

Küünlajalad ja laternad on suurepärased aksessuaarid, mis lisavad igale ruumile soojust ja valgust, luues hubase ja kutsuva õhkkonna. Mööbliaida valikust leiab laia valiku erinevas stiilis küünlajalgu ja laternaid, mis sobivad nii siseruumidesse kui ka välitingimustesse. 

Meie küünlajalgade ja laternate valik hõlmab erinevaid disainilahendusi alates minimalistlikest ja modernsetest kuni vintage ja boho stiilideni. Iga toode on valitud pakkuma nii esteetilist ilu kui ka praktilist funktsionaalsust, olgu see siis pehme valguse lisamine  õhtusöögilauale, romantilise meeleolu loomine magamistoas või hubase nurga kujundamine elutoas.

Disainilahendused on mitmekülgsed, sealhulgas saleda joonega jalad üksikutele küünaldele, mitmeharulised modernse kujundusega küünlaalused ning dekoratiivsed seinalühtrid. Nii leiab igasse interjööri sobiva küünlajala, mis võib olla kas ruumi fookuspunktiks või tagasihoidlikuks aksessuaariks laual või riiulil. 

Laternad pakuvad võimalust lisada hubast küünlavalgust ka välialadele. Olgu need riputatavad või põrandale paigutatavad, laternad garanteerivad maagilise ja romantilise atmosfääri. Need on ideaalsed terrassil, aias või sissekäigu juures, tuues sooja puudutust ka välikujundusse ning valgustades õhtuseid koosviibimisi.

Avasta meie lai valik küünlajalgu ja laternaid ning leia tooted, mis täiendavad sinu kodu stiili ja isikupära.

Laeme tooteid