PEHME MÖÖBEL

(734)

Pehme mööbel | Kategooria bänner | Mööbliait

Pehmusel on elus oluline osa, on selleks siis inimeste vahelised suhted või ruum, kus me viibime. Pehme mööbel on üks olulisemaid sisekujunduslikke valikuid, et muuta elutuba koduseks ja mõnusaks paigaks, kuhu ennast pärast pikka tööpäeva puhkama sättida – lugeda, lemmikfilmi vaadata või sõprade ja perega juttu ajada. Kvaliteetne pehme mööbel ühendab endas funktsionaalsuse, mugavuse ja stiili – on praktiliseks ja vastupidavaks istekohaks, kuid annab ruumile ka ilmet ja hubasust ning muudab selle isikupäraseks. On ju mööbel palju enamat kui vaid praktilised tarbeesemed – mööblis peitub eneseväljendus, võimalus anda kodule oma nägu. Alles siis, kui ruum, milles viibid, on turvaline ning meeli paitav, saad sa end seal tunda tõeliselt vabana. Meie oleme siin selleks, et aidata kodu iga nurk muuta tõeliselt mõnusaks ja silmale kauniks paigaks!

Pehme mööbli kõige tähtsam ese on kahtlemata diivan. Diivani valikul on võimalused praktiliselt lõputud – klassikalisema joonega või modernsed, tagasihoidlikumates toonides või värvikirevad. Otsuse tegemisel tuleb lähtuda kindlasti oma maitsest ja ka ruumi suurusest. Samuti tuleks arvestada, kas diivan vajab täiendavat funktsionaalsust – külaliste majutamiseks on ideaalne lahtikäiv diivan; lisamugavust pakuvad recliner diivanid

Kuna diivanil veedetakse väga palju aega, on ülimalt oluline selle mugavus ja kanga kvaliteet. Kui peres on lapsed, peab nii konstruktsioon kui materjal vastama veidi kõrgematele nõudmistele – kangas olema vastupidav ning lihtsasti puhastatav. Siin võiks kaaluda nahkdiivanit, mis on ülimalt vastupidav, ajatu ja stiilne. 

Pisem kodu ei tähenda, et selle sisustamine peab olema keerukas – tasub olla lihtsalt nutikas! Kahekohaline diivan on suurepärane valik paaridele – kompaktne pesa, kuhu pärast pikka päeva teineteise kaissu maanduda. Peaasi, et tunneksite ennast turvaliselt ja hoituna.

Kui ruumi või inimesi on rohkem, siis kolmekohalised diivanid või nurgadiivanid annavad võimaluse terve perega aja maha võtta või sõprade seltskonnal külla tulla! Ruum on täidetud heade inimeste ja mõnusa olemisega. Ja kui mõni sõber tulebki kaugemalt ning plaanib kauemaks jääda, siis on abiks diivanvoodi või nurgadiivanvoodi. Meie valikus on nii lihtsamaid kui täismõõdus ette avanevaid ning ülimugava madratsiga varustatud diivanvoodeid.

Kui tunned, et tuba vajaks stiilset värvikildu või soovid luua mõnusat lugemisnurka, on ideaalseks valikuks tugitool. Olgu see siis klassikaline ja toekas või modernne ja saleda joonega mudel, lisamugavust pakkuv recliner tugitool või hoopis lamamistool, kus kasvõi väike lõunauinak teha – meie valikust leiad kindlasti endale ideaalselt sobiva tugitooli. 

Tumbad ja järid võluvad multifunktsionaalsusega – kasuta kas lisaistme, jalatoe, hoiupaiga või lihtsalt stiilse sisustuselemendina. Ehk ootab see tühi nurgake sinu kodus just seda õiget tumbat?

Usume, et iga kodu peab olema isikupärane ning selles elavate inimeste nägu. Seetõttu oleme võtnud südameasjaks, et meie pehme mööbli valik oleks lai ning pakuks nii klassikalisemaid kui modernsemaid mudeleid. 

Sinult ideed ja meilt võimalused selleks, et su kodu oleks just täpselt selline nagu oma vaimusilmas ette kujutad. Mängi värvide ja detailidega, kombineeri erinevaid stiile ning lisa juurde mõni julge aktsent. Oled sa boheem, klassik või trendilooja, eelistad nahka või tekstiili – meie laiast pehme mööbli valikust leiad just selle, millest puudust tundsid.

Laeme tooteid