KODUSISUSTUS / Valgustid / 

Põrandalambid

(34)

Põrandalambid on suurepärased valgustuslahendused, mis lisavad ruumile funktsionaalsust ja visuaalset efekti. Mööbliaida valikust leiad erinevaid põrandalampe, mis sobivad ideaalselt igasse keskkonda – alates elutoast ja kontorist kuni magamistoa või lugemisnurgani. Need lambid on praktilised ja stiilsed, aidates luua soovitud atmosfääri ja pakkudes samas vajalikku valgust just seal kus vaja.

Meie põrandalampide valik hõlmab laia stiilide ja materjalide valikut. Leidub nii minimalistlikke ja klassikalise joonega lampe, mis oma ajatu välimusega sulanduvad sujuvalt interjööri, aga ka julge ja silmatorkava disainiga aktsentlampe, mis tõmbavad tähelepanu ja lisavad ruumile karakterit. Lisaks leiad ka valiku aiavalgusteid, mis täiendavad terrassi- või aiamööblit ja toovad suveõhtutesse hubast kuma.

Põrandalampide disain pakub mitmekülgseid valgustusvõimalusi – on funktsionaalsemaid mudeleid, mille puhul saab valgust väga täpselt suunata. Need lambid sobivad suurepäraselt lugemisnurka või töölaua kõrvale. Samas leidub ka dekoratiivsemaid põrandalampe, mille mahe valgus ja efektne disain toob sinu ruumidesse hubasust ja stiili.

Avasta meie lai valik põrandalampe ja leia see ideaalne lamp, mis rikastab sinu kodu ilmet ja loob soovitud atmosfääri. Olgu see siis valgusküllane ja ergas või pehme ja hubane lamp, Mööbliait pakub lahendusi, mis muudavad sinu kodu veelgi kaunimaks ja mugavamaks.

Laeme tooteid