GARDEROOB

(55)

GARDEROOBID-2000x709

Garderoobisüsteemid on tänapäevases interjööris üha populaarsemad lahendused. Kui varem piirduti garderoobi mõistes lihtsa riidekapi või riiuliga, siis tänapäeva garderoobid on tõelised disaini ja funktsionaalsuse meistriteosed, mis aitavad organiseeritult korras hoida kõik riided, jalatsid ning aksessuaarid. 

Garderoobide kasuks räägivad väga mitmed boonused. Esiteks esteetilisus – garderoobid koos õigesti valitud valgustusega loovad avara, õhulise ja luksusliku tunde. Silme ees olev rõivakollektsioon aitab ka lihtsamalt riideid omavahel kombineerida ning valikuid teha. Ükski kaunis kleit ei vaju kapisügavuses unustustehõlma. Ühtlasi aitab selline lahendus ka hõlpsamini märgata riideid, mis enam kasutust ei leia – ei peagi ootama kevadist suurpuhastust, vaid saad pidevalt riidekapis tuulutust teha. 

Garderoobikapid on muutunud üha modernsemaks ning funktsionaalsemaks ning uksi avades tunneme, et siseneme justkui oma lemmik riidepoodi. Saadaval on väga erinevaid organiseerimise lahendusi, mis võimaldavad meil luua oma garderoobist just sellise ruumi, nagu me ise soovime. Riputustorude, riiulite ning sahtlite abil on segadust oluliselt vähem.

Garderoobide kasuks räägib lisaks muule ka hügieenifaktor – garderoobis on võrreldes suletud riidekapiga parem õhuringlus – nii ei teki riietele ebameeldivaid lõhnu. Samuti tekib tekstiilist palju tolmu, mis on tundliku nahaga inimestel tihti allergia põhjustajaks – avatud garderoobi on oluliselt hõlpsam tolmust puhastada.

Kui ruumilahendus võimaldab, soovitame kindlasti kaaluda riiete, jalatsite ja aksessuaaride hoiustamise lahendusena just garderoobi. Nii saad kujundada just enda vajadustest ja eelistustest lähtuva modernse, avara ja ääretult praktilise hoiulahenduse.