Järelmaks

MÖÖBLIAIDA KREDIIT teenusepakkujateks on Bigbank AS ja ESTO AS.
Bigbank järelmaksu saab taotleda toodetele maksumusega 125 – 10000 eurot.
Taotlejaks võivad olla Eesti Vabariigi kodanikud vanuses 18-75 a. või Eesti Vabariigis elav kehtivat elamisluba omav välisriigi kodanik või kodakondsuseta isik.

Järelmaksuperiood on kuni 12 kuud ning omafinantseering on alates 0% kogumaksumusest. MÖÖBLIAIDA KREDIIT järelmaksu intress on olenemata ostu summast 0% ning lepingutasu 0 eurot.

Järelmaksutaotluse vastuse saab mõne minuti jooksul E-R kella 10-18 ja L kella 10-15.
E-poe järelmaksutaotluse positiivse vastuse korral saadetakse järelmaksu ostu-müügileping digiallkirjastmiseks taotluses esitatud e-posti aadressile ning niipea kui meieni on jõudnud digiallkirjastatud leping, on kliendil võimalik kaup kohe kätte saada vastavalt transporditingimustele. Juhul, kui järelmaksulepingut pole võimalik digiallkirjastada, on võimalik seda teha Mööbliaida kauplustes.

Kaupluses taodeldud järelmaksulepingu positiivse vastuse korral sõlmitakse järelmaksu ostu-müügileping kaupluses ning peale lepingu sõlmimist on kliendil võimalik ostetud kaup endaga kohe kaasa võtta.
Järelmaksu vormistamisel kaupluses palume esitada isikut tõendav dokument, milleks sobib Eesti Vabariigi pass, ID-kaart, Eesti Vabariigi välismaalase pass, Eesti Vabariigi juhiluba, välisriigi pass või meremehe pass.

Soovitame lepingu allkirjastamise järel sõlmida püsikorralduslepingu igakuiste maksete tasumiseks. Nii ei ole muret maksepäevade meelespidamisega – püsikorraldusega lähevad vajalikud summad õigel kuupäeval automaatselt arvelduskontolt maha.

Teenusepakkujateks on Bigbank AS. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ning vajadusel pea nõu asjatundjatega. Krediidikulukuse määr on 0 % aastas järgmistel näidistingimustel: krediidi netosumma 415,00 €, lepingu periood 12 kuud, fikseeritud intressimäär 0 % laenusummalt aastas, krediidi brutosumma 415 €.

Bigbank AS laenulepingu üldtingimustega saate tutvuda siit!

BigBank

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

  • Intress alates 0%
  • Lepingutasu alates 0 eurost
  • Periood kuni 4 aastat

ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 0% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 0%, kuumakse suurus 125 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1500 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.