TOOLID / 

Baaripukid

(35)

Baarilauad | Kategooria bänner | Mööbliait

Baaritoolid ja baaripukid on suurepärane täiendus igasse koju, sobides kaaslaseks nii baarilaudadele kui köögisaartele. Baaritoolid ei paku vaid praktilist ja ruumisäästlikku istekohta, vaid ka võimalust lisada interjöörile stiili ja iseloomu. Mööbliaida valikust leiad mitmekülgse valiku baaritoole, mis sobituvad erinevas kõrguses ja stiilis baarilaudade ja köögisaartega – nii saad kombineerida just enda eelistustele vastava mööblikomplekti. 

Meie baaritoolide valikus on erinevaid disainilahendusi, alates minimalistlikust ja modernsest kuni traditsioonilise ja rustikaalseni. Baaritoolid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning pakuvad seega vastupidavust ja mugavust. Olgu sinu eelistuseks kõrge seljatoega baaritoolid lisamugavuse jaoks või ilma seljatoeta baaripukid, mis hoiavad ruumi avatuna ja õhulisena – meie valikus on midagi igale maitsele.

Funktsionaalsus on baaritoolide disainimisel sama oluline kui stiil. Seetõttu leiab meie valikust baaripukke, mille kõrgust saab reguleerida, et need sobiksid erinevate laudadega. Lisaks leiab meilt jalatoega mudeleid ning ka pöörlevaid baaripukke. 

Avasta Mööbliaia lai valik baaritoole ja baaripukke, mis muudavad sinu koduse baarinurga või köögisaare veelgi kutsuvamaks ja stiilsemaks.

Laeme tooteid