KODUSISUSTUS / 

Kodutekstiil

(330)

Kodusisustus | Mööbliait

Kodutekstiilid annavad lõppviimistluse kodu interjöörile, lisades iga toa kujundusele isikupära ning pehmust. Mööbliaida valik on rikkalik – alustades dekoratiivpatjadega, mis toovad elutuppa värvi ja tekstuuride mängu, lõpetades lauakatetega, mis muudavad iga söögikorra veidi pidulikumaks.

Dekoratiivpadjad on lihtne ja efektne viis värskendada igat ruumi. Neid võib kasutada nii dekoratsioonielemendina diivanil, mugava toetuspunktina tugitoolis kui ka pehme lisana voodil. Mööbliaida valikus on erinevad tekstuurid, mustrid ja värvid, mis võimaldavad luua soovitud õhkkonna ja stiili.

Pleedid pakuvad jahedal õhtul soojust ja pehmust ning toimivad ka stiilse dekoratsioonina, kui on seatud diivani seljatoele või voodi jalutsile. Need on ideaalsed kaaslased nii tubastel filmiõhtutel kui ka terrassil värsket õhku nautides, tuues teie ümber soojuse ja mugavuse.

Vaibad on palju enamat, kui vaid pehme jalgealune. Need on oluliseks elemendiks iga ruumi isikupärastamisel ja hubaseks muutmisel. Olgu selleks siis elutoa keskpunkti määratlev suur ja  luksuslik vaip või mõnus ja pehme lambanahk, mis hommikul voodist tõustes varbaid paitab.

Voodikatted on funktsionaalse disaini musternäited, pakkudes magamistoale viimistletud ilmet ning kaitstes voodipesu. Valik Mööbliaidas ulatub lihtsatest ja puhtajoontelistest kuni detailirohkete ja luksuslikeni, pakkudes igaühele võimalust väljendada enda isiklikku stiili magamistoas.

Lauakatted on lõuendiks igale söögikorrale, olgu selleks igapäevane eine või eriline õhtusöök külalistega. Meie valikust leiate nii tagasihoidlikke kui ka pidulikke laudlinu ja lauamatte, mis on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, et lisada söögitoale funktsionaalsust ja stiili.

Laeme tooteid