KAPID

(496)

Elutoa kummut | Bänner | Mööbliait

See, kuidas organiseerida kodus oma riideid, raamatuid ja mistahes igapäevaseid esemeid, on tihti peavalu tekitav. Kaoses korra loomine ei pea aga olema üldse nii keeruline – peab vaid mõtlema välja loogilise ja funktsionaalse süsteemi. Riidekapid, garderoobid, kummutid ja mitmesugused muud kapid aitavad luua ja hoida loogilist ja organiseeritud kodu. Stressi tekitav korralagedus kuhjuvate ajakirjade, ajalehtede, riiete ja jalanõude näol on ajalugu! Meilt leiad kapid, mis sobivad sinu kodu vajadustega ning millega luua interjööris meeli rahustavat korda.

Lükandustega riidekapid on väga populaarsed ning praktilised lahendused esikus või magamistoas, sest tänu külgedele libisevatele ustele ei võta sellise riidekapi uksed avamisel lisaruumi. Samuti sobib lükandustega kappide lihtne joon ühtviisi igasse interjööri. Klassikaliselt avanevad riidekapid aitavad aga tuua interjööri omanäolisust ning rõhutada kodu stiili – olgu need siis maakodu stiilis puidust riidekapid, industrialistlikus stiilis tumedate metalldetailidega kapid või boho-stiilis naturaalsetes toonides kapid. 

Avatud garderoobisüsteemid töötavad sinu kasuks, pakkudes rohkesti hoiustamisvõimalusi. Saad riputustorude ning reguleeritavate riiulite abil garderoobi kohandada täpselt enda vajaduste ja ruumi suuruse järgi – näiteks väikelaste riiete jaoks lisada sahtlibokse, kottidele-kingadele riiuleid. Kõik on mõnusalt silma ees ja hõlpsasti leitav. 

Sahtlitega kummutid on üks levinumaid ja praktilisemaid mööblitükke, mis aitavad silma eest peita ja organiseerida mistahes esemeid – olgu nendeks siis sokid, laadijad või mänguasjad. Kummuteid leidub meil igas mõõdus, stiilis ja materjalivalikus – vali vaid sobiv välja ja vii oma kodu kaunistama!

Esemeid, mis pakuvad silmailu, saab kaunilt esitleda klaasist ustega vitriinkappides – olgu nendeks vanaemalt saadud haruldane serviis või sisustuspoes silma jäänud modernne lillevaas. 

Erinevad riiulid annavad kodule omanäolisuse ning aitavad kaunilt seatult esile tõsta lemmikraamatud, taimed, fotod või reisilt toodud suveniirid. Olgu see siis maast laeni raamaturiiul või dekoratiivne seinariiul – meilt leiab sobiva nii kirjandushuviline kui ka trendigurmaan. 

Kui armastad lihtsaid jooni, konkreetsust ja korda, siis sektsioonkapid loovad ühtse ja elegantse mulje – ei mingeid üleliigseid detaile ja silmale pehme vaadata. Praktiline muidugi ka! 

Öökapid on asendamatuteks kaaslasteks magamistoas, aidates mugavalt käeulatuses hoida veeklaasi, poolelioleva raamatu või äratuskella. Ühtlasi aitavad nad luua meeleolu ja muuta ruumi hubasemaks. 

Olgu stiil, ruum või vajadus milline tahes – anname tootevalikul endast kõik, et sobiva kapi nii talvemütsidele, tüütutele juhtmetele kui kaunitele vaasidele leiaksid sa meilt.

Laeme tooteid