KODUSISUSTUS / Dekoratsioonid / 

Kunsttaimed ja lillealused

(63)

kollektsioonipilt_kunsttaimed,tumba,pleedid

Kunsttaimed ja lillealused on suurepärased võimalused tuua rohelust ja looduslikku ilu igasse ruumi, pakkudes samal ajal lihtsat hooldust ja pikaajalist vastupidavust. Mööbliaida valikust leiab laia valiku kunsttaimi ja stiilseid lillealuseid, mis sobivad suurepäraselt nii kodu kui ka kontori interjööri elavdamiseks.

Meie kunsttaimed on tõetruud ja kvaliteetselt valmistatud, pakkudes alternatiive elavatele taimedele. Need on ideaalseks valikuks inimestele, kes soovivad nautida roheluse ilu ka hämaramates ruumides, näiteks magamistoas või esikus, kus elustaimi on väga keeruline kaunina hoida. Valikus on mitmesuguseid kunsttaimi, alates väikestest sukulentidest ja üksikutest õitest kuni suurte kunstpuudeni, millega luua pilkupüüdvaid visuaalseid efekte. Esindatud on ka kuivatatud taimed nagu eukalüpt, lavendel ning erinevad kõrrelised.

Mööbliaida lillealused on saadaval erinevates stiilides ja materjalides ning täiendavad nii kunsttaimi kui ka elusaid taimi.  Lisaks taimede ilu esile tõstmisele, kaitsevad need ka põrandaid ja mööblit veekahjustuste eest, mis võivad tekkida kastmisest. Lisaks on paljudel mudelitel ka dekoratiivseid elemente, mis lisavad interjöörile iseloomu.

Avasta meie lai valik kunsttaimi ja lillealuseid ning leia tooted, mis aitavad sul luua soovitud atmosfääri ja lisada kodu või kontori kujundusele rohelust ja elegantsi.

Laeme tooteid