Avasime uue kaupluse Peetris, Tuleviku tee 8

Uus kauplus Peetris, Tuleviku tee 8

Meie uus esinduspood on nüüd avatud Peetris Tartu maantee väljasõidu ääres. Mööbliaida uus 4500 ruutmeetri suurune kauplus on suurim Eesti omanikele kuuluv mööblipood Eestis.

 

Ettevõtte senine Harjumaa kauplus asus Sauel, uus suurem esindus võimaldab korraga näidata suuremat tootevalikut ja on Tallinna klientidele ka natuke lähemal, kuid jääb mugavalt tee peale ka teistest piirkondadest tulijatele. Suurem müügipind annab meile võimaluse panna välja peaaegu kogu meie e-poes oleva tootesortimenti.

Meie kahel korrusel asuvas kaupluses on võimalik osta või tutvuda ja tellimus esitada ligi 3500 sisustustootele. Kõik müügis olevad tooted on olemas kas vastavatud Tallinna poe laos või Tartus asuvas kesklaos ning seetõttu toome Eesti piires kauba kohale kõigest kolme tööpäeva jooksul. Poe sortimendis on olemas kõik vajalik kogu kodu sisustamiseks, välja arvatud köögimööbel. Esindatud on Ameerika suurim mööblitootja Ashley, Hollandi disainmööbli bränd Woood, mitmed Taani disainmööbli tootjad jt.

Meie uus kauplus asub aadressil Tuleviku tee 8, mis on umbes 20-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast ning mille juurde on mugav ligipääs ka Tallinn-Tartu maanteelt. Uus pood on avatud esmaspäevast reedeni kell 10-19 ning laupäeviti kell 10-17.