Tõhus plekieemaldi OneSystem

Tootekood: A-017-10

10

Tarne 3 tööpäeva
Toote saadavus: Tartu kauplus (näidis)

Toote kirjeldus: tõhus vahend raskestieemalduvate plekkide eemaldamiseks (vein, pastapliiatsi plekid jms.)

Toote omadused: eemaldab nikotiini-, rasva-, õli-, tindi- ja muud plekid nahalt, tekstiililt, vaipadelt, katetelt, jms. Antud toodet on testitud tuntud Saksamaa instituudi poolt ning kõik plekid said edukalt eemaldatud 99,9%. Toote kasutamine on absoluutselt ohutu kuna ei sisalda lahusteid ega sarnast ja on täiesti bioloogiliselt lagunev. Õigel kasutamisel toode ei kahjusta töödeldavat pinda.

Toote värske aroom võtab ära vanade esemete (vana mööbel, voodid, vaibad jms) kopitanud lõhna.

Kasutuskohad: sobib kõikidele materjalidele ja pindadele.

Keskmine kulu: vastavalt mustusastmele.

Kasutamine: vahendit on soovitav plekile kanda pihustades. Mitte hõõruda, kuna see võib kahjustada pinna struktuuri. Kui pind saab kahjustatud, ei ole plekki enam võimalik eemaldada. Pihustada otse plekile, lasta mõned minutid vastavalt mustusastmele toimida ja svammi abil mustus kergelt lahustada. Lõpuks hästiimava puuvillalapiga pühkida lahustunud mustus ning iga kord loputada rohke veega. Protsessi võib korrata 2-3 korda.

Koostis: 5-15% mitteioonseid pindaktiivseid aineid <5% anioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaaine LIMONEEN.

Säilitamine: hoida kuivas, jahedas (mitte külmas) kohas, tihedalt suletuna originaalpakendis. Hoiu- ja transportimistemperatuur +5°C  kuni +40°C. Sellistel tingimustel hoiustamisaeg kestab keskmiselt 24 kuud. Avatud toode kasuta ära 12 kuu möödudes.

Ohutusteave: hoida lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kaitsekindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti silmade ja limaskestadega. Töötades vahendiga kinnises  ruumis tagada korralik ventilatsioon. R36/37/38: ärritab silmi, hingamiselundeid ja nahka. S26: silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole.

Tagamaks NANO kaitsekihi pikka kasulikku iga on pinna õige töötlemine ja ka õige hooldus äärmiselt tähtsad. Seetõttu palume järgida antud juhiseid parimal võimalikul viisil.

 

Toode asub kategooriates: , , ,

Soovite täpsustada mõõte, värvi, materjali või midagi muud? Anname endast parima, et saaksite oma küsimustele kiired vastused. Võta meiega ühendust!

Helista: +372 5333 5800