Nano tekstiili- ja nahakaitse

Tootekood: A-004-12

24

Tarne 3 tööpäeva
Toote saadavus: Tartu kauplus (näidis), Tallinna kauplus (näidis)

Kirjeldus: Nano tekstiili- ja naha impregneerimisvahend on mõeldud tekstiil- ja nahktoodete töötlemiseks muutes need vett- ja mustust hülgavaks. Teie mööbel, riided, jalanõud jms. määrduvad edaspidi vähem, neid on lihtsam puhastada ning nad näevad kauem välja nagu uued.

Pinnakaitse ümbritseb igat kiudu nähtamatu mustust hülgava kihiga, mis tõrjub vedelikke ning ei lase mustusel pinnale kinnituda. Selle tulemusena, ei saa kuiv pori kinnituda materjalile ning vedelik ei saa imbuda läbi kiudude ning määrida pinda. Isegi suurema mustuse saab kergesti eemaldada ilma, et jääks jälge.

TOOTE OMADUSED:
• Veepõhine ning alkoholivaba
• Mittetoksiline ja keskkonnasõbralik
• Kasutusvalmis
• Pinnal nähtamatu ja paindlik
• Kauakestev hüdrofoobsus 100%-se hingavuse säilimisel
• Lõhnatu- ei muuda välimust ega taktiilsust
• Vett ja mustust hülgav
• Vedelikud nagu õlid, mahlad, veinid jms. ei imendu töödeldud tekstiili/naha pinda
• Puhastamine muutub lihtsamaks (Easy-to-clean-Efekt)
• Pesemiskindel kuni 60°C

Püsivus: olenevalt materjali koormusest kuni 2 aastat.

Keskmine kulu: ca 20-100 ml/m2 olenevalt materjali imavusest.

NANO tekstiilikaitse vahendi kulu sõltub töödeldava pinna imavusest. Vähem imavate materjalide töötlemiseks võib vahendit peale kanda ka vahendiga immutatud lapiga.

Kasutusalad:  ainult TÖÖTLEMATA nahk- ja tekstiilmaterjalid erinevatel pindadel nagu: diivanid, mööblikatted, kardinad, madratsid, nahktooted, samsist tooted, vaibad, laudlinad, aiamööbli tekstiilist osad, telgid, varjualused, vihmavarjud, igasugused katted, polstrid, laste turvatoolid, autoistmed, kabriolettsõidukite tekstiilist kokkupandavad katused, paatide katted, purjed jms. Riideesemed nagu särgid, pluusid, pintsakud, teksad, lipsud, ülikonnad, spordiriided, mootorrattariided jms. Samuti ka paber (min. 150 g/m2). EI SOBI MÕNINGATELE KUNSTNAHKADELE! Kunstnahka saab mingil määral kaitsta kasutades OneSystem NANO puhastusvahendi (lahjendatult) nt. 20 ml 10 liitri vees. Sellel on ka mustust tõrjuv efekt.

Kasutamine: Mitte kasutada temp. alla +6°C! Optimaalne pealekandmistemperatuur on (+15°C kuni +25°C). Töödeldavad materjalid peavad olema puhtad, kuivad, vaha-, tolmu- ja rasvavabad (ka naharasv).

Töödeldavaid esemeid eelnevalt pesumasinaga pestes soovitame loputada vaid veega. Mitte kasutada loputusvahendit! Enne vahendi kasutamist raputage õrnalt pudelit.
NANO tekstiilikaitse kanda peale pihustades põhjalikult pinnale.
Pinnakaitsevahendi kokkusobivust tuleks iga uue pinna kohta eelnevalt testida väikesel alal, mis kohe silma ei paista. Jälgige, et pind oleks ühtlaselt kaetud. Pinda tuleb katta üksnes ühelt poolt v.a. juhtudel, kui vahend ei imendu läbi tekstiili ning teine pool tekstiilist jääb kuivaks.

Kuivamine: optimaalne kuivamine (+15°C kuni +25°C). Optimaalsete tingimuste juures pealispind on kasutamiseks sobiv (täielikult kuivanud) u. 24 tunni pärast. Kuivatamisel jälgige seda, et tekstiil ei jääks kopitama, vaid oleks kohas, kus õhk liigub ning kuivamine saaks toimuda selleks soodsates tingimustes. Kuivamise kiirendamiseks võib töödeldud esemeid föönitada või triikida.

NB! Enne töödeldud pinna kasutamist, puhastamist või pinnakaitse efekti testimist oota, millal pind on täielikult kuivanud!

Kaitsekihi kontrollimine „tilgatesti“ abil: terve töödeldud pinna ulatuses pinnale tilgutatud vesi peab moodustama pinnal püsivad tilgakujulised „pärlid“, kuid mitte ühtlast kihti.
Kohtades, kus vesi sisse imendub, tuleb töötlemist korrata. Kui aja jooksul kaitse efekt väheneb, tuleb algset töötlusprotseduuri korrata.

Hooldus: töödeldud materjalid edaspidi kõige parem pesta vaid veega, kuni +60C juures, vajadusel võib lisada pehmet puhastusvahendit.

OneSystem Nano-puhastusvahendid pikendavad kaitsekihi eluiga KUNI 50%!
Pärast vahendiga töötlemist peaks vajadus tekstiili pesemiseks langema märgatavalt.

Säilitamine: hoida kuivas, jahedas (aga mitte külmas) kohas, kinnises originaalpakendis. Hoiu- ja transportimistemperatuur +5°C  kuni +40°C. Sellistel tingimustel hoiustamisaeg kestab keskmiselt 2 aastat.  Avatud pudel kasuta ära 1-3 kuu jooksul!

Ohutusteave: hoida lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kaitseikindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti silmade ja limaskestadega, vajadusel kasutada kaitseprille. Töötades vahendiga kinnises ruumis tagada korralik ventilatsioon. Mitte kasutada soojendatud pinnal, lahtise tule, süüteallikate ning kuumade objektide lähedal.

Tagamaks NANO kaitsekihi pikka kasulikku iga on pinna õige töötlemine ja ka õige hooldus äärmiselt tähtsad. Seetõttu palume järgida antud juhiseid parimal võimalikul viisil.

 

Toode asub kategooriates: ,

Soovite täpsustada mõõte, värvi, materjali või midagi muud? Anname endast parima, et saaksite oma küsimustele kiired vastused. Võta meiega ühendust!

Helista: +372 5333 5800