Meist

Tere tulemast Mööbliaita!

Kui oled siia lehele jõudnud, siis küllap sisustad kodu ja vajad uut mööblit. Suurepärane! Just selleks me siin olemegi, et aidata sul kodu hubaseks, mõnusaks ja ilusaks teha!

See on maailma parim tunne, kui uue mööbli omanik lahkub meie juurest naeratus näol, sest on leidnud just need (või veelgi paremad) mööblitükid, mida ta Mööbliaida uksest sisse astudes lootis. Me väga soovime, et sinuga läheb ka nii.

Võimalusi selleks on. Leiad meilt nii klassikalises, modernses kui ka Skandinaavia stiilis mööblit, mille tootjaiks on tunnustatud Euroopa ja Ameerika mööblivalmistajad, teiste hulgas USA suurim, Ashley Furniture.

Kui arvasid, et Mööbliait müüb ainult kasutatud mööblit, siis alguses oli see tõesti nii. Alustasime rohkem kui 20 aastat tagasi kasutatud mööbli müüjana, seejärel lisasime valikusse vaikselt uusi tooteid ja nüüdseks oleme jõudnud arusaamisele, et uus ongi see, mida meie kliendid soovivad.

Mööbliait Tartu kauplus

2021. aastal elasime läbi uuestisünni ja kolisime oma lipulaeva, Tartu poe, uuele aadressile Astelpaju tänaval, kus tervitame külalisi vastvalminud majas ja uute kollektsioonidega.

Kõigis meie poodides võtavad sind vastu asjatundlikud ja toredad inimesed, kes annavad head sisustusnõu ja aitavad sul sobivad mööbliesemed välja valida. Muide, meie kolmandas esinduses – e-poes, kus sa ka praegu viibid – on väljas kolm korda rohkem kaupa, kui meie müügisaalidesse mahub.

Eriti hea on see, et kõike, mida sa e-poes või Mööbliaida kauplustes kohapeal näed, saad hiljemalt 3 tööpäeva pärast juba oma kodus nautida. Kogu kaup on meie Eesti ladudes olemas, nii et pärast ostu tegemist saame mööbli kohe teele panna.

Kohtumiseni Mööbliaida poodides!